Bitcoin „Aktywne podmioty“ na najwyższym szczeblu Od 2017 r. Bull Run

Omkar Godbole
Bitcoin „Aktywne podmioty“ na najwyższym szczeblu Od 2017 r. Bull Run
Metryka w łańcuchu sugeruje, że sieć Bitcoin Profit zarabia na użytkownikach pomimo wydłużonego okresu działania ceny kryptocurrency.

Siedmiodniowa średnia ruchoma „aktywnych podmiotów“ Bitcoin’a wzrosła we wtorek do 305 355, osiągając najwyższy poziom od 23 grudnia 2017 roku, jak wynika z analizy blockchainowej firmy Glassnode.
Poprzedni 1,5-letni poziom 301 870 został osiągnięty 12 maja.
Średnia ta wzrosła w tym miesiącu o 14%.
Glassnode definiuje aktywne podmioty jako „klaster adresów kontrolowany przez ten sam podmiot sieciowy“. Obejmuje to zarówno przedsiębiorstwa takie jak giełdy i kustosze, jak i osoby fizyczne.
Wzrost ten sugeruje, że liczba użytkowników sieci jest najwyższa, ponieważ krypto waluta osiągnęła 20 000 dolarów w grudniu 2017 roku.

Glassnode-studio_bitcoin-active-entities-7-d-moving-average-1

Średnia siedmiodniowa podmiotów prowadzących działalność w zakresie Bitcoinów
Źródło: Glassnode
Matthew Dibb, współzałożyciel Stack, dostawca kryptokurrency trackerów i funduszy indeksowych, powiedział CoinDesk metryka wspinaczka jest wynikiem szaleństwa DeFi rozlewającego się na bitcoin.
Gwałtowny wzrost aktywnych podmiotów sugeruje również, że użytkownicy spodziewają się wzrostu zmienności cen Bitcoin’a, dodał.

Podczas gdy liczba użytkowników może być w górę, aktywność sieciowa Bitcoin’a nie jest na podobnym poziomie.
Siedmiodniowa średnia krocząca liczby transakcji Bitcoin’a wzrosła o 23% w ciągu ostatnich czterech miesięcy, ale jest znacznie poniżej poziomu z roku 2020 zarejestrowanego 5 marca.

Bitcoin utknął w wąskim zakresie od 9.400 dolarów do 9.000 dolarów w czwartym prostym tygodniu, zgodnie z CoinDesk’s Bitcoin Price Index.

Dieser Beitrag wurde unter Ethereum veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.